Windykacja

Wystawiłeś fakturę i wciąż czekasz na zapłatę? Pożyczyłeś pieniądze znajomemu, a on przestał odbierać od Ciebie telefony? Boisz się zatorów płatniczych w swojej firmie? Nie czekaj, zacznij działać i odzyskaj swoje pieniądze dopóki dłużnik jeszcze je ma!

Jeżeli nie podejmiesz żadnych działań, Twoje roszczenie się przedawni albo Twój dłużnik przeniesie majątek na inne osoby, co może utrudnić, a nawet uniemożliwić skuteczne odzyskanie długu.

Prowadzimy kompleksową obsługę należności na wszystkich etapach postępowania: przedsądowym (polubownym), sądowym (we wszystkich instancjach) i egzekucyjnym.
Kancelaria IURISO

Kancelaria odszkodowawcza Tarnów - radca prawny, prawnik, adwokat odszkodowania Tarnów. Profesjonalne dochodzenie odszkodowań - odszkodowanie z oc sprawcy, odszkodowanie po wypadku, powypadkowe, odszkodowania komunikacyjne Tarnów. Dochodzimy odszkodowań m.in. w takich sprawach jak odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu czy wypadek przy pracy. Odzyskiwanie odszkodowań - odszkodowania powypadkowe. Nakaz zapłaty, sprzeciw od nakazu zapłaty, przeciwegzekucja. Radca prawny windykacja należności Tarnów.

ul. Konarskiego 25
33-100 Tarnów

NIP: 9930665537
REGON 369069709
KRS 0000727066
tel. 600-620-122
kancelaria@iuriso.pl