Windykacja

Wystawiłeś fakturę i wciąż czekasz na zapłatę? Pożyczyłeś pieniądze znajomemu, a on przestał odbierać od Ciebie telefony? Boisz się zatorów płatniczych w swojej firmie? Nie czekaj, zacznij działać i odzyskaj swoje pieniądze dopóki dłużnik jeszcze je ma!

Jeżeli nie podejmiesz żadnych działań, Twoje roszczenie się przedawni albo Twój dłużnik przeniesie majątek na inne osoby, co może utrudnić, a nawet uniemożliwić skuteczne odzyskanie długu.

Prowadzimy kompleksową obsługę należności na wszystkich etapach postępowania: przedsądowym (polubownym), sądowym (we wszystkich instancjach) i egzekucyjnym.
Kancelaria IURISO

Jesteśmy kancelarią prawną specjalizującą się w trzech obszarach. Oferujemy profesjonalną pomoc w dochodzeniu odszkodowań powypadkowych z oc sprawcy, oraz pomoc osobom wobec których wydany został nakaz zapłaty. Zajmujemy się także windykacją długów od osób fizycznych i przedsiębiorców, a nasze czynności obejmują zarówno postępowanie polubowne, jak i sądowe. Siedziba kancelarii mieści się w Tarnowie, jednak dzięki współpracy z radcami prawnymi i adwokatami z różnych miast, zapewniamy pomoc prawną na terenie całej Polski.

ul. Konarskiego 25
33-100 Tarnów

NIP: 9930665537
REGON 369069709
KRS 0000727066
tel. 600-620-122
lp.osirui@airalecnak