Kancelaria

Nasza kancelaria jest prężnie rozwijającym się podmiotem na rynku usług prawnych. Współpracujemy z doświadczonym zespołem radców prawnych, dzięki czemu oferujemy klientom profesjonalną pomoc na najwyższym poziomie. Nasza działalność skupia się na trzech obszarach:
1) pomocy osobom, wobec których wydane zostały nakazy zapłaty na rzecz firm windykacyjnych i funduszy skupujących długi (NS FIZ), lub wobec których wszczęta została egzekucja na podstawie nieznanych wcześniej nakazów zapłaty;
2) pomocy w uzyskaniu należnych świadczeń osobom, których bliscy zginęli w wypadku komunikacyjnym; osobom które doznały uszczerbku na zdrowiu wskutek wypadku drogowego, przy pracy, w gospodarstwie rolnym; osobom które ucierpiały na skutek błędu medycznego;
3) pomocy w odzyskiwaniu wierzytelności od niesolidnych dłużników (osób prywatnych i podmiotów gospodarczych) bez względu na wysokość długu; przeciwdziałaniu uszczupleniu majątku dłużnika.

Kancelaria IURISO

Kancelaria odszkodowawcza Tarnów - radca prawny, prawnik, adwokat odszkodowania Tarnów. Profesjonalne dochodzenie odszkodowań - odszkodowanie z oc sprawcy, odszkodowanie po wypadku, powypadkowe, odszkodowania komunikacyjne Tarnów. Dochodzimy odszkodowań m.in. w takich sprawach jak odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu czy wypadek przy pracy. Odzyskiwanie odszkodowań - odszkodowania powypadkowe. Nakaz zapłaty, sprzeciw od nakazu zapłaty, przeciwegzekucja. Radca prawny windykacja należności Tarnów.

ul. Konarskiego 25
33-100 Tarnów

NIP: 9930665537
REGON 369069709
KRS 0000727066
tel. 600-620-122
kancelaria@iuriso.pl